Cheap Jerseys Usa AZS UG z licencją | AZS Futsal

Aktualności » AZS UG z licencją

AZS UG z licencją

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasz Klub otrzymał licencję na udział w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy w sezonie 2017/2018. Wniosek rozpatrywany przez Komisję licencyjną przed zbliżającymi się rozgrywkami został rozpatrzony pozytywnie.

W rozgrywkach krajowej elity, obok AZS UG Gdańsk wystąpią także: AZS UŚ Katowice, Clearex Chorzów, FC Toruń, Gatta Zduńska Wola, MOKS Słoneczny Stok Białystok, Piast Gliwice, Pogoń 04 Szczecin, Red Dragons Pniewy, Rekord Bielsko Biała, Słomniczanka Słomniki (grająca pod nazwą Lex Kancelaria) i Solne Miasto Wieliczka.

- Nie było żadnych obaw, że możemy nie otrzymać licencji. Po prostu, z powodów nie do końca od nas zależnych potrzebowaliśmy trochę więcej czasu, żeby przedstawić pełną dokumentację przez Komisją licencyjną. Kiedy to się stało, przyznanie pozwolenia na grę w Ekstraklasie była już w zasadzie formalnością. Zachowując wszelkie proporcje – nasz przypadek przypomina nieco ten, który stał się udziałem mistrza Polski w piłce ręcznej, Vive Tauron Kielce. Oni też poprosili o trochę więcej czasu na skompletowanie dokumentacji – mówi prezes AZS UG, Piotr Walczak.

Niezgodne z prawdą były więc doniesie prasowe głoszące, jakoby zgłoszenie AZS UG w pierwszym podejściu zostało zweryfikowane negatywnie.

Zespół Akademików już przystąpił do przygotowań do nowego sezonu, testowani są nowi zawodnicy. W środę rozegrano pierwszy mecz kontrolny z zespołem z Lubawy - tym samym, z którym Akademicy zmagali się w barażach o możliwość gry w Ekstraklasie w tym sezonie. Spotkanie odbyło się w Elblągu.

- Wynik 6-6. Pierwsza gra kontrolna przed nowym sezonem. Bardzo pozytywny mecz. Zagrało 7 testowanych zawodników - podsumował sparing grający trener AZS UG, Wojciech Pawicki.

najbliższy mecz


Pogoń'04 Szczecin- AZS UG
Szczecin
13.05.2018

ostatnie spotkanie


AZS UG - MOKS Białystok
4 : 2

Sponsor główny:Sponsor główny:

Partnerzy:

Patroni medialni:

Partner techniczny

design by Światło.Cień 2012
 NFL Jerseys Free Shipping