terminarz

Kolejka 1 - 30 września-1 października
Słomniczanka Słomniki - MKF Solne Miasto Wieliczka
AZS UŚ Katowice - FC Toruń
Słoneczny Stok Białystok - Gatta Zduńska Wola
Pogoń 04 Szczecin - Red Dragons Pniewy
AZS UG Gdańsk - Piast Gliwice
Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 2 - 7-8 października
Clearex Chorzów - Słomniczanka Słomniki
MKF Solne Miasto Wieliczka - AZS UG Gdańsk
FC Toruń - Gatta Zduńska Wola
Red Dragons Pniewy - AZS UŚ Katowice
Piast Gliwice - Słoneczny Stok Białystok
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń 04 Szczecin
Kolejka 3 - 14-15 października
Słoneczny Stok Białystok - MKF Solne Miasto Wieliczka
Gatta Zduńska Wola - Piast Gliwice
AZS UŚ Katowice - Rekord Bielsko-Biała
AZS UG Gdańsk - Clearex Chorzów
Pogoń 04 Szczecin - Słomniczanka Słomniki
Red Dragons Pniewy - FC Toruń
Kolejka 4 - 21-22 października
Słomniczanka Słomniki - AZS UŚ Katowice
MKF Solne Miasto Wieliczka - Gatta Zduńska Wola
Pogoń 04 Szczecin - AZS UG Gdańsk
Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy
FC Toruń - Piast Gliwice
Clearex Chorzów - Słoneczny Stok Białystok
Kolejka 5 - 28-29 października
Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów
AZS UŚ Katowice - AZS UG Gdańsk
Słoneczny Stok Białystok - Pogoń 04 Szczecin
Red Dragons Pniewy - Słomniczanka Słomniki
Piast Gliwice - MKF Solne Miasto Wieliczka
Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń
Kolejka 6 - 4-5 listopada
AZS UŚ Katowice - Słoneczny Stok Białystok
Clearex Chorzów - Piast Gliwice
AZS UG Gdańsk - Red Dragons Pniewy
Pogoń 04 Szczecin - Gatta Zduńska Wola
Słomniczanka Słomniki - Rekord Bielsko-Biała
FC Toruń - MKF Solne Miasto Wieliczka
Kolejka 7 - 11-12 listopada
Rekord Bielsko-Biała - AZS UG Gdańsk
Piast Gliwice - Pogoń 04 Szczecin
Red Dragons Pniewy - Słoneczny Stok Białystok
Gatta Zduńska Wola - AZS UŚ Katowice
MKF Solne Miasto Wieliczka - Clearex Chorzów
Słomniczanka Słomniki - FC Toruń
Kolejka 8 - 18-19 listopada
AZS UG Gdańsk - Słomniczanka Słomniki
Pogoń 04 Szczecin - MKF Solne Miasto Wieliczka
FC Toruń - Clearex Chorzów
Gatta Zduńska Wola - Red Dragons Pniewy
Słoneczny Stok Białystok - Rekord Bielsko-Biała
AZS UŚ Katowice - Piast Gliwice
Kolejka 9 - 25-26 listopada
Rekord Bielsko-Biała - Gatta Zduńska Wola
Piast Gliwice - Red Dragons Pniewy
Clearex Chorzów - Pogoń 04 Szczecin
MKF Solne Miasto Wieliczka - AZS UŚ Katowice
Słomniczanka Słomniki - Słoneczny Stok Białystok
AZS UG Gdańsk - FC Toruń
Kolejka 10 - 2-3 grudnia
FC Toruń - Pogoń 04 Szczecin
Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała
Red Dragons Pniewy - MKF Solne Miasto Wieliczka
Słoneczny Stok Białystok - AZS UG Gdańsk
AZS UŚ Katowice - Clearex Chorzów
Gatta Zduńska Wola - Słomniczanka Słomniki
Kolejka 11 - 9-10 grudnia
MKF Solne Miasto Wieliczka - Rekord Bielsko-Biała
AZS UG Gdańsk - Gatta Zduńska Wola
Clearex Chorzów - Red Dragons Pniewy
Pogoń 04 Szczecin - AZS UŚ Katowice
Słomniczanka Słomniki - Piast Gliwice
Słoneczny Stok Białystok - FC Toruń
Kolejka 12 - 6-7 stycznia
MKF Solne Miasto Wieliczka - Słomniczanka Słomniki
FC Toruń - AZS UŚ Katowice
Gatta Zduńska Wola - Słoneczny Stok Białystok
Red Dragons Pniewy - Pogoń 04 Szczecin
Piast Gliwice - AZS UG Gdańsk
Rekord Bielsko-Biała - Clearex Chorzów
Kolejka 13 - 13-14 stycznia
Słomniczanka Słomniki - Clearex Chorzów
AZS UG Gdańsk - MKF Solne Miasto Wieliczka
Gatta Zduńska Wola - FC Toruń
AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy
Słoneczny Stok Białystok - Piast Gliwice
Pogoń 04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 14 - 20-21 stycznia
Słomniczanka Słomniki - Pogoń 04 Szczecin
FC Toruń - Red Dragons Pniewy
MKF Solne Miasto Wieliczka - Słoneczny Stok Białystok
Piast Gliwice - Gatta Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała - AZS UŚ Katowice
Clearex Chorzów - AZS UG Gdańsk
Kolejka 15 - 17-18 lutego
Red Dragons Pniewy - Rekord Bielsko-Biała
Piast Gliwice - FC Toruń
Słoneczny Stok Białystok - Clearex Chorzów
AZS UŚ Katowice - Słomniczanka Słomniki
Gatta Zduńska Wola - MKF Solne Miasto Wieliczka
AZS UG Gdańsk - Pogoń 04 Szczecin
Kolejka 16 - 3-4 marca
MKF Solne Miasto Wieliczka - Piast Gliwice
FC Toruń - Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów - Gatta Zduńska Wola
AZS UG Gdańsk - AZS UŚ Katowice
Pogoń 04 Szczecin - Słoneczny Stok Białystok
Słomniczanka Słomniki - Red Dragons Pniewy
Kolejka 17 - 10-11 marca
Piast Gliwice - Clearex Chorzów
Red Dragons Pniewy - AZS UG Gdańsk
Gatta Zduńska Wola - Pogoń 04 Szczecin
Rekord Bielsko-Biała - Słomniczanka Słomniki
MKF Solne Miasto Wieliczka - FC Toruń
Słoneczny Stok Białystok - AZS UŚ Katowice
Kolejka 18 - 17-18 marca
Clearex Chorzów - MKF Solne Miasto Wieliczka
FC Toruń - Słomniczanka Słomniki
AZS UG Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała
Pogoń 04 Szczecin - Piast Gliwice
Słoneczny Stok Białystok - Red Dragons Pniewy
AZS UŚ Katowice - Gatta Zduńska Wola
Kolejka 19 - 24-25 marca
Clearex Chorzów - FC Toruń
Red Dragons Pniewy - Gatta Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała - Słoneczny Stok Białystok
Piast Gliwice - AZS UŚ Katowice
Słomniczanka Słomniki - AZS UG Gdańsk
MKF Solne Miasto Wieliczka - Pogoń 04 Szczecin
Kolejka 20 - 7-8 kwietnia
AZS UŚ Katowice - MKF Solne Miasto Wieliczka
Słoneczny Stok Białystok - Słomniczanka Słomniki
FC Toruń - AZS UG Gdańsk
Gatta Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała
Red Dragons Pniewy - Piast Gliwice
Pogoń 04 Szczecin - Clearex Chorzów
Kolejka 21 - 14-15 kwietnia
Pogoń 04 Szczecin - FC Toruń
Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice
MKF Solne Miasto Wieliczka - Red Dragons Pniewy
AZS UG Gdańsk - Słoneczny Stok Białystok
Clearex Chorzów - AZS UŚ Katowice
Słomniczanka Słomniki - Gatta Zduńska Wola
Kolejka 22 - 21-22 kwietnia
FC Toruń - Słoneczny Stok Białystok
Rekord Bielsko-Biała - MKF Solne Miasto Wieliczka
Gatta Zduńska Wola - AZS UG Gdańsk
Red Dragons Pniewy - Clearex Chorzów
AZS UŚ Katowice - Pogoń 04 Szczecin
Piast Gliwice - Słomniczanka Słomniki

najbliższy mecz


AZS UG - Team Lębork
05.09.2017
godz. 20.00

ostatnie spotkanie


AZS UG - RD Chojnice
0 - 2

Sponsor główny:



Sponsor główny:

Partnerzy:

Patroni medialni:

Partner techniczny

design by Światło.Cień 2012