Aktualności » Gościmy mistrza Polski!

Gościmy mistrza Polski!

Rekord Bielsko-Biała to bezsprzecznie najlepsza drużyna Ekstraklasy Futsalu w tym sezonie. Aktualni mistrzowie Polski w bieżących rozgrywkach wygrali jak na razie wszystkie mecze i wydają się nie do zatrzymania. W poprzednim sezonie także kroczyli od zwycięstwa do zwycięstwa, aż do wizyty w Gdańsku. Czy Akademików stać na kolejną sensację?

 

Co przed meczem powiedział nam trener Rekordzistów, Andrzej Szłapa? Zapraszamy!

W lidze wciąż macie stuprocentowy bilans - czy to w ogóle możliwe, żeby zakończyć rozgrywki z kompletem wygranych?

- Jasne, że jest możliwe, co wcale nie znaczy, że jest to łatwe i proste do wykonania. Do końca zasadniczej części sezonu czeka nas jeszcze kilka kluczowych spotkań, w tym to najbliższe w Gdańsku i na nim się właśnie skupiamy najbardziej, a nie na kontynuowaniu zwycięskiej passy.

W tym sezonie bijecie wszystkie możliwe rekordy - czy jest jakiś element gry, z którego można być niezadowolonym? Czy w takich okolicznościach w ogóle można o tym mówić?

- O braku zadowolenia nie mogę mówić. Natomiast ilekroć pada pytanie takiej lub podobnej treści odpowiadam, zawsze jest nad czym pracować, zawsze są elementy wymagające korekty lub doszlifowania.

Czy łatwo się zmotywować lub skoncentrować podczas kolejnego, wysoko wygranego spotkania? 

- No i właśnie koncentracja, a raczej luki w niej, są jednym z takich elementów, który czasami – na szczęście niezbyt często – zawodzi. Bez wdawania się w szczegóły, ale kto widział nasz mecze w Toruniu, wie o czym mówię.

W poprzednim sezonie właśnie w Gdańsku została przerwana Wasza świetna passa, czy tamten mecz może być dla Was jakąś przestrogą? Czy AZS  jest w stanie sprawić kolejną sensację? 

- Tamten remis był dla nas „dzwonkiem alarmowym” nie tylko na pozostałą wówczas część sezonu, on pobrzmiewa w naszych głowach do teraz. A czy „akademicy” są w stanie sprawić sensację? Oczywiście, że tak! Liczę jednak, że poszukają takiej możliwości w konfrontacji z innymi rywalami…

Jakie są Wasze cele na ten sezon? Wbrew pozorom to ciekawe pytanie. 

- Nie ukrywamy od startu rozgrywek, że marzy nam się dublet, w to celujemy. Dlatego staramy się do każdego spotkania podchodzić z pełną powagą i z szacunkiem dla ekipy po drugiej stronie boiska. Natomiast nie same trofea są naszym celem głównym i jedynym, chcemy równocześnie podnosić jakość naszej gry. Chcemy być lepsi co mecz.

 

18. kolejka Futsal Ekstraklasy: AZS UG Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała 

Niedziela, 18.03.2018, godzina 18, Hala AWFiS

Sponsor główny:Sponsor główny:

Partnerzy:

Patroni medialni:

Partner techniczny

design by Światło.Cień 2012
 NFL Jerseys Free Shipping