Cheap Jerseys Usa Kontrolne mecze AZS UG – do startu Futsal Ekstraklasy pozostały 4 tygodnie | AZS Futsal

Aktualności » Kontrolne mecze AZS UG – do startu Futsal Ekstraklasy pozostały 4 tygodnie

Kontrolne mecze AZS UG – do startu Futsal Ekstraklasy pozostały 4 tygodnie

Sparing z Red Devils Chojnice rozegrali w ten weekend futsaliści AZS UG. Akademicy ulegli spadkowiczowi z Futsal Ekstraklasy 0:2. Kolejne dwa test mecze AZS rozegra w tym tygodniu.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Obie drużyny miały swoje sytuacje podbramkowe, ale gole nie padały. Piłka do siatki trafiła dopiero po przerwie. Niestety, była to siatka gdańszczan.

-Mecz był cały czas na styku. Straciliśmy gola po rzucie wolnym oraz z kontry. My w całym spotkaniu byliśmy bardzo nieskuteczni, nie wykorzystaliśmy wielu okazji, w rywale dobrze bronili. Zagraliśmy też bez kilku podstawowych zawodników - skomentował spotkanie grający trener AZS, Wojciech Pawicki.

Na tym etapie przygotowań wyniki nie są najważniejsze, a mecze traktowane są bardziej w kategoriach jednostek treningowych. W szeregach AZS jest kilka nowych twarzy, a zawodnicy którzy dopiero dołączyli do składu poznają schematy taktyczne zespołu UG. Spotkania będą też szczegółowo analizowane. Kolejne dwa sparingi Akademicy rozegrają w w najbliższym tygodniu: we wtorek zmierzą się z zespołem z Lęborka, a w czwartek z drużyną z Kartuz. Te testy powinny dostarczyć obszernego materiału do analizy, który będzie podstawą do wyciągnięcia wymiernych wniosków

najbliższy mecz


Pogoń'04 Szczecin- AZS UG
Szczecin
13.05.2018

ostatnie spotkanie


AZS UG - MOKS Białystok
4 : 2

Sponsor główny:Sponsor główny:

Partnerzy:

Patroni medialni:

Partner techniczny

design by Światło.Cień 2012
 NFL Jerseys Free Shipping