Aktualności » Sparing z Team Lębork na remis

Sparing z Team Lębork na remis

Kolejny mecz kontrolny mają za sobą futsaliści AZS UG. W spotkaniu, które odbyło się w hali AWFiS Akademicy zremisowali z Team Lębork 3:3. 

- Było lepiej niż ostatnio przeciwko zespołowi z Chojnic, chociaż teraz zagraliśmy w składzie zbliżonym do optymalnego, a rywal prezentował nieco inny styl. Póki co sprawdzamy w warunkach meczowych to, nad czym pracujemy na treningach, szczególnie jeśli chodzi o ustawianie się w obronie - mówił po spotkaniu grający trener Akademików, Wojciech Pawicki.

Mecz od samego poczatku toczył się w żywym tempie, a goście, w których szeregach można było dostrzec znajome twarze byłych zawodników AZS UG, pierwsi zdobyli gola. Akademicy wyrównali po 10 minutach gry, a bramki jedna po drugiej zaczęły wpadać po kwadransie trwania meczu. W ciągu kilkudziesięciu sekund dwa trafienia zaliczyli gospodarze a jedno goście. Wynik do przerwy – 3:2 dla gdańszczan.

Nie minęło nawet pól minuty po wznowieniu gry i znów był remis. I…na tym strzelanie się skończyło. Mimo bardzo wielu okazji z obu stron, więcej bramek w tym meczu już nie padło.

- Powoli się docieramy, nowi zawodnicy zaczynają wkomponowywać się w skład, wszyscy się lepiej poznajemy. Do rozpoczęcia rozgrywek pozostały ponad 3 tygodnie, więc nasza gra powinna wyglądać coraz lepiej. Kolejny sparing rozegramy w czwartek z zespołem z Kartuz - podsumował szkoleniowiec AZS UG.

najbliższy mecz


AZSUG - Pogoń Szczecin
Gdańsk

ostatnie spotkanie


AZS UG-SM Wieliczka
6 - 2

Sponsor główny:Sponsor główny:

Partnerzy:

Patroni medialni:

Partner techniczny

design by Światło.Cień 2012