Aktualności » Trzy punkty na koncie AZS UG

Trzy punkty na koncie AZS UG

W ten weekend Akademicy nie wyszli na parkiet w walce o ligowe punkty, ale ich komplet powędrował na konto AZS UG. To konsekwencja wycofania się z rozgrywek zespołu Kancelarii Lex Słomniki, z którą gdańszczanie powinni zmierzyć się w 19 serii gier.

Faza zasadnicza rozgrywek Futsal Ekstraklasy zbliża się do końca i większość zespołów punkty zdobyte za walkower z beniaminkiem Ekstraklasy miała już uwzględnione w ligowej tabeli. Dlatego 3 oczka zdobyte bez wychodzenia na parkiet sprawiły, że sytuacja Akademików wygląda korzystniej na 3 kolejki przed zakończeniem zasadniczej fazy rozgrywek. Zanim tabela zostanie podzielona na grupę mistrzowską i spadkową, a dorobek klubów na pół, AZS zmierzy się jeszcze na wyjeździe z FC Toruń oraz u siebie z MOKS Słonecznym Stokiem Białystok oraz w delegacji z Gattą Zduńska Wola.

Akademicy stracili już matematyczne szanse na udział w rozgrywkach grupy mistrzowskiej, dlatego ich głównym zadaniem na pozostałą część sezonu będzie utrzymanie się w Ekstraklasie bez konieczności rozgrywania barażów. Oprócz wspomnianej Kancelarii Lex Słomniki szeregi najwyższej klasy rozgrywkowej opuści jeszcze jeden zespół, natomiast trzecia od końca drużyna zagra w barażach.

Sponsor główny:Sponsor główny:

Partnerzy:

Patroni medialni:

Partner techniczny

design by Światło.Cień 2012
 NFL Jerseys Free Shipping