Cheap Jerseys Usa Trzymamy kciuki za Mistrza Polski !!! | AZS Futsal

Aktualności » Trzymamy kciuki za Mistrza Polski !!!

Trzymamy kciuki za Mistrza Polski !!!

Myli się ten, kto po czwartkowym blamażu Legii Warszawa w eliminacjach do Ligi Europy twierdzi, że nie mamy już swoich przedstawicieli w rozgrywkach UEFA. Mamy, i wcale nie wykluczone, że już jutro będziemy mogli świętować awans polskiego klubu do kolejnej fazy zmagań. O kim mowa? O występującym w UEFA Futsal Cup mistrzu Polski, Rekordzie Bielsko-Biała.

Rozgrywki o których mowa w bieżącym sezonie zmieniły swoją formułę, a Rekordziści biorą obecnie udział w turnieju eliminacyjnym w Kopenhadze. Decydujące spotkanie z gospodarzami imprezy, Kobenhavn Futsal zespół z Bialska-Białej rozegra jutro wieczorem. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi w sobotę o godzinie 19.30 SportKlub Polska.

Obie ekipy mają już za sobą dwa spotkania w turnieju i komplet punktów na koncie. Ponieważ zwycięstwa mistrza Polski były bardziej spektakularne, do awansu do kolejnej rundy zmagań wystarczy mu remis. Rekord na początku rywalizacji rozgromił ekipę z Belfastu aż 20:3 (!!!), a następnie spokojnie wypunktował Greków z Doukas 4:0. Duńczycy pokonali tych rywali odpowiednio 10:6 i 5:3.

Rekordziści walczą o awans do turnieju, który między 5 a 10 października odbędzie się na Słowacji. W grupie 6 tak zwanej "Ścieżki B" eliminacji UEFA Futsal Cup czekają już gospodarze imprezy, Slovan Bratysława oraz gruziński zespół Georgians. Czterozespołową grupę, oprócz miejmy nadzieję mistrza Polski, uzupełni drużyna z eliminacyjnej grupy H ( drużyny z Holandii, Szkocji, Norwegii oraz Bułgarii). Zwycięzca tego turnieju weźmie udział w zmaganiach grupowych najlepszych futsalowych drużyn Starego Kontynentu (16 zespołów, 4 grupy po 4 zespoły, następnie faza pucharowa).

Bez wątpienia jest więc o co walczyć, warto też trzymać kciuki za mistrza Futsal Ekstraklasy. Tylko sukces naszych drużyn: narodowej lub klubowej na międzynarodowej arenie pozwoli wyjść z cienia naszej fantastycznej przecież dyscyplinie sportu. Rekord walczy więc w imieniu nas wszystkich - do boju !!!

najbliższy mecz


Pogoń'04 Szczecin- AZS UG
Szczecin
13.05.2018

ostatnie spotkanie


AZS UG - MOKS Białystok
4 : 2

Sponsor główny:Sponsor główny:

Partnerzy:

Patroni medialni:

Partner techniczny

design by Światło.Cień 2012
 NFL Jerseys Free Shipping