Cheap Jerseys Usa W weekend Akademicy walczą na dwóch frontach | AZS Futsal

Akademickie Mistrzowstwa Polski » W weekend Akademicy walczą na dwóch frontach

W weekend Akademicy walczą na dwóch frontach

Przerwa w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy nie oznacza, że futsaliści AZS UG próżnują. Wprost przeciwnie - zbliżający się weekend będzie należał do tych najbardziej pracowitych. Gdańszczanie powalczą bowiem na dwóch frontach - w Akademickich Mistrzostwach Polski oraz w Halowym Pucharze Polski. W obu przypadkach cel jest taki sam - awans do kolejnej rundy zmagań. 

Na turniej półfinałowy Akademickich Mistrzostw Polski jadą Mateusz Wesserling, Mikołaj Kreft, Michał Horbacz, Mateusz Osiński, Michał Wiśniewski i grający trener, Wojciech Pawicki. Do finałów awansują cztery zespoły i właśnie w znalezieniu się w półfinałach zawodnikom sekcji futsalu Uniwersytetu Gdańskiego mają dopomóc ekstraklasowicze. W fazie grupowej rywalami UG będą zespoły Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu  oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Gdańszczanie postarają się wygrać grupę, a następnie ćwierćfinał i zapewnić sobie awans do finałów Akademickich Mistrzostw Polski.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wymieniona szóstka jeszcze w sobotę wieczorem lub w niedzielę rano wróci do Gdańska, skąd uda się do Kiełpina na mecz 1/16 finału Halowego Pucharu Polski. Tam Akademicy powinni wystąpić już w składzie bliskim do optymalnego. Do tego czasu ze zgrupowania młodzieżowej reprezentacji Polski wróci już chociażby bramkarz Kacper Sasiak.

najbliższy mecz


Pogoń'04 Szczecin- AZS UG
Szczecin
13.05.2018

ostatnie spotkanie


AZS UG - MOKS Białystok
4 : 2

Sponsor główny:Sponsor główny:

Partnerzy:

Patroni medialni:

Partner techniczny

design by Światło.Cień 2012
 NFL Jerseys Free Shipping